Kontakt
Menu
ico phone
+420 515  536 390

Přístupové systémy

Systémy kontroly přístupu umožňují řídit a monitorovat vstup do vyhrazených prostor, jako jsou firemní areály, bytové domy nebo školy.

Čtečky a karty

Čtečky a karty

Čtečky a karty řady EM nebo Mifare včetně dálkových ovladačů s duální technologií ( radiový přenos + bezkontaktní čip) s možností připojení k libovolnému systému.

Více informací

Long range systémy

Long range systémy

Systémy dálkového radiového ovládání nebo čtečky karet dlouhého dosahu.

Více informací

On-line systémy

On-line systémy

Univerzální a komplexní on-line systém pro kontrolu přístupu pro řízení až 30 000 uživatelů a 840 přístupových míst, včetně řídícího a konfiguračního SW a rozšiřujících modulů.

Více informací

Standalone systémy

Standalone systémy

Autonomní ( stand-alone ) řídící jednotky pro připojení čteček čipových karet nebo dálkových ovladačů s individuálním kódováním.

Více informací

 

Přístup je umožněn jen osobám s aktivní kartou, čipem nebo ovladačem. Čip je možno v případě potřeby deaktivovat. Protože provedené události jsou v systému zaznamenávány, lze s daty o přístupech dál pracovat a vyhodnocovat je.

Dokážeme vám navrhnout a nainstalovat přístupový systém na míru přesně dle vašich požadavků a parametrů daného prostředí. Samozřejmostí je technická podpora a servis pro zajištění bezchybného běhu systému.

Z čeho se skládá přístupový systém

Mezi základní komponenty přístupového systému patří:

  • Čtečka a karty – Čtečka umožní bezkontaktně snímat přístupové karty uživatelů.
  • Long range vysílače a přijímače – Zajišťují kontrolu přístupu na delší vzdálenosti s využitím dálkových ovladačů.
  • Řídicí jednotka – Nezbytný centrální prvek celého systému, který má na starosti koordinaci jednotlivých prvků. Přijímá signály ze čteček nebo přijímačů, zaznamenává události a předává signály k udělení přístupu.
  • Zařízení, které aktivuje přístup uživatele. Například zámek dveří.

Máte zájem o instalaci přístupového systému? Potřebujete víc informací? Prohlédněte si produkty z našeho katalogu, nebo nás rovnou kontaktujte a zeptejte se.

Poptávkový formulář