Kontakt
Menu
ico phone
+420 515  536 390

Parkovací závory

Parkovací plochu určenou ke zpoplatnění je nutné osadit parkovacími závorami. Stejně tak nacházejí uplatnění všude tam, kde je třeba omezit možnost vjezdu na parkoviště nebo do garáže pouze pro určité osoby nebo vozidla.

Parkovací závory, které dodáváme, jsou plně připraveny pro použití v parkovacích systémech, které zajistí ucelenou kontrolu, zpoplatnění a monitoring parkování.

Závory jsou vybaveny výkonným momentovým motorem s integrovanou převodovkou a jsou schopny zvládat i velmi intenzivní provoz při zachování dlouhé životnosti. Délka ramene může být 3-4 m a k dispozici je levostranné i pravostranné provedení.

Vše pro parkovací závory

Parkovací závory dodáme, namontujeme a zajistíme technickou podporu i servis. Realizujeme také instalaci kompletních parkovacích systémů, jejichž nedílnou součástí parkovací závory jsou.

Zeptejte se odborníků společnosti Detomatic na parkovací závory a možnosti jejich instalace. Zohledníme vaše požadavky a rádi poskytneme nezávaznou konzultaci i kompletní realizaci na klíč. Stačí nás kontaktovat.

Poptávkový formulář