Nová průmyslová závora RB 53

Nabízíme novou automatickou závoru RB 53 pro řízení průjezdu na místech s extrémní šířkou, typicky pro průmyslové objekty.
Číst více
Nová průmyslová závora RB 53

Naším nejnovějším produktem umožňujícím regulaci vjezdu vozidel do objektu je průmyslová závora s označením RB 53. Tato automatická vjezdová závora vyniká především svojí délkou –⁠ její rameno může být dlouhé 6 až 11 metrů. Díky tomu se hodí především na místa s velmi velkou šířkou, klasicky třeba v průmyslových objektech, kde s obou směrech křízí dodávky a kamiony.

Tak jako všechny ostatní průmyslové závory, i u RB 53 naleznete vysokou míru odolnosti vůči změnám teploty i krytí proti prachu a vodě:

  • závora zcela bez problému funguje v teplotách od -20 do ⁠50 °C, což umožňuje bezproblémové použití ve všech zemích střední Evropy
  • stupeň krytí IP 54 zajišťuje částečnou ochranu před prachem a zároveň ochranu proti stříkající vodě, díky čemuž není potřeba se bát o písek vzedmutý větrem nebo déšť.

Chcete se dozvědět další informace o naší nové automatické závoře? Podívejte se na její detail RB 53, případně ji porovnejte s dalšími závorami z nabídky Detomatic.

Pokud máte zájem o některou ze závor, neváhejte se na nás obrátit. Vyplňte formulář níže, zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 536 390 nebo napiště na e-mail detomatic@detomatic.cz. Co nejdříve se vám ozveme a společně již domluvíme další podrobnosti.

Close icon

Poptávka nebo dotaz