O nás

Detomatic je česká společnost zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a distribucí komponentů do automatických systémů sloužících ke kontrole pohybu vozidel a osob, tedy především do parkovacích a přístupových systémů.
Číst více

Co nabízíme

Velmi brzy od vzniku Detomaticu v roce 2010 jsme se stali oblíbeným dodavatelem mnoha firem zabývajících se touto problematikou. Na jejich parkovištích a vstupních systémech velmi často najdete naše:

Jejich systémy jsou dále doplněny o prvky příspívající k větší autonomnosti a automatizaci, mezi nimi:

Proč si vybrat Detomatic?

Skutečnost, že narazíte na Detomatic v místech, areálech a objektech s omezeným přístupem, je výsledkem promyšleného a vhodně zvoleného sortimentu. Naše produkty patří technicky, technologicky, funkčně i designově k prvotřídním výrobkům.

Detomatic nabízí jak klasičtější komponenty, tak i speciální zařízení a systémy. Na běžná parkoviště jsou vhodné jednoduché, automatické závory bez světelných signalizačních zařízení, ke vstupu třeba na koupaliště uvítáte zase nejběžnější tripodové turnikety.

Nabízíme ale i řešení ke specifičtějším a náročnějším aplikacím, u kterých jsou využívány zcela nové mechanické i řídící prvky a designová řešení. To se týká veškerého sortimentu i mimo komponenty k parkovištím –⁠ včetně turniketů, přístupových systémů i mnoha dalších dílů pro kontrolu přístupu, které jsou univerzálně použitelné pro jakékoliv využití (LED semafory, indukční detektory, dálková ovládání).

Pro tyto případy u nás najdete:

Navíc všechny nabízené závory a turnikety mají vysokou míru odolnosti vůči vysokým (až do 75 °C) i nízkým (až do -20 °C) teplotám a taktéž krytí vůči prachu a tryskající vodě. Díky tomu je zajištěno absolutně bezproblémové užití všude po celé České republice a zároveň i velmi dlouhá životnost.

Máte zájem o závoru, turniket nebo jiný produkt Detomatic?

Prohlédněte si všechny naše komponenty k parkovacím a přístupovým systémům a vyberte si ty vhodné pro vaše potřeby. Pokud si však nevíte rady, rádi vám s výběrem pomůžeme. Vyplňte formulář, napište nám e-mail na detomatic@detomatic.cz nebo zavolejte na číslo +420 515 536 390. Brzy se vám ozveme a navrhneme vhodné řešení s využitím produktů Detomatic.

Close icon

Poptávka nebo dotaz