Automatické a vjezdové závory

S plně automatickými závorami na míru můžete spolehlivě monitorovat vjezdy na parkoviště, mít přehled o pohybu aut po areálu, zvýšit komfort uživatelům parkoviště a zároveň snížit vlastní náklady za jeho správu.

prohlédnout si závory

Turnikety na vstup do areálu

Díky vstupním turniketům zautomatizujete kontrolu přístupů do objektu, zrychlíte a zjednodušíte proces identifikace návštěvníka a v neposlední řadě zajistíte vyšší míru zabezpečení před vstupem neoprávněných osob.

prohlédnout si turnikety

Zajistíme pro vás

01
Automatické závory

Rychlé, efektivní a odolné parkovací závory ke kontrole vjezdů na parkoviště

Zjistit více
Automatické parkovací a průmyslové závory - vjezdové i výjezdové
02
Výsuvné sloupy a bariéry

Běžné sloupky na zábranu parkovacího místa i vysoce bezpečné zábrany proti vjezdu

Zjistit více
Výsuvné parkovací sloupy a silniční bariéry
03
Vstupní turnikety

Turnikety, speedgate a vstupní branky ke snadné kontrole vstupů a přístupů

Zjistit více
Vstupní turnikety
04
Dálkové ovládání

Jednoduchá manipulace se závorami, sloupky a zábranami pomocí dálkového ovladače

Zjistit více
Dálkové ovládání automatických závor a turniketů

Za nás hovoří reference

Vstupte do světa úspěšných příběhů našich klientů. Projděte branami našich dokončených projektů, kde se otevírají nové možnosti i vám. Závory, turnikety, přístupové terminály a mnoho dalšího – zde najdete výsledky naší vášně i letitých zkušeností z oboru.
Průmyslové závory pro obsluhu na brněnském letišti
REFERENCE
Průmyslové závory pro obsluhu na brněnském letišti

Čtyři závory s prodlouženým ramenem a zesíleným kloubem, z toho dvě s jednoduchými záclonkami na extrémně širokých vjezdech, doplněné o přístupový systém

Průmyslové závory s pastí na myš ve vjezdu do areálu
REFERENCE
Průmyslové závory s pastí na myš ve vjezdu do areálu

Jednoduchá sestava tří průmyslových závor se střední délkou ramena na vjezdu a výjezdu do soukromého průmyslového areálu, připravená na různě velká vozidla

Systém závor na podzemním parkovišti komerčně-bytové rezidence
REFERENCE
Systém závor na podzemním parkovišti komerčně-bytové rezidence

Rozsáhlá realizace několika různých automatických závor, LED semaforů a informativních LED tabulí, řízená přístupovým systémem na wiegandové karty pro abonenty

Tripod turniket ke vstupu do sportcentra hotelu
REFERENCE
Tripod turniket ke vstupu do sportcentra hotelu

Obousměrný turniket se vstupem na přiložení karty nebo oskenování lístku je jednoduchý způsob, jak návštěvníkům hotelu umožnit přístup do posilovny

Zábrana proti vjezdu neoprávněných aut do prostorů pobočky České národní banky
REFERENCE
Zábrana proti vjezdu neoprávněných aut do prostorů pobočky České národní banky

Dynamické otevírání a zavírání vjezdu zajišťuje silniční bariéra Detomatic typu HRB, která uvolní průjezd jen povoleným autům a naopak zamezí neoprávněným

Horizontální průmyslové závory na míru na ochranu zaměstnanců
REFERENCE
Horizontální průmyslové závory na míru na ochranu zaměstnanců

Atypická realizace průmyslové závory RB53, která se pohybuje v horizontálním směru tak, aby v případě potřeby zamezovala vstupu lidí do nebezpečného prostoru

Turniket na zpoplatněný vstup na toalety v nákupní galerii
REFERENCE
Turniket na zpoplatněný vstup na toalety v nákupní galerii

I vstupní turnikety na toalety v nákupním centru lze udělat reprezentativně a efektivně, tak jako náš turniket s mincovníkem a platebním automatem v Olomouci.

Vstupní turnikety s platebním automatem na toalety
REFERENCE
Vstupní turnikety s platebním automatem na toalety

Elegantní nerezovo-skleněné řešení vstupu na veřejné toalety v přerovském nákupním centru pomocí vstupního turniketu s automatem na platbu mincemi a kartou.

Proč si vybrat Detomatic?

Společnost Detomatic vyvíjí a dodává komponenty pro automatizaci vjezdových a vstupních systémů. Jedná se o komplexní rozsah automatických závor, které díky svým parametrům, nejmodernějším technickým řešením a pověstné spolehlivosti pokrývají celé aplikační spektrum a to od velmi rychlých závor pro hromadná parkoviště až po závory o délce ramene 12 m pro průmyslové areály a dopravní instalace.

Stejně významné jsou dodávky vstupních turniketů, kde dodávané výrobky také pokrývají prakticky veškeré požadavky na funkci, spolehlivost a design. Díky masívním investicím do vývoje mechanických a řídících systémů patří dodávané výrobky k žádaným a spolehlivým prvkům, které vhodně a účelně dotváří architekturu současných moderních objektů.

Současně jsou dodávány četné komponenty pro ovládání, řízení a bezpečnost vjezdových a vstupních systémů, jako např. indukční detektory, bezpečnostní fotočlánky, semafory, informační světelné tabule a další prvky potřebné pro komplexní realizaci projektu.

Co vše najdete v sortimentu přístupových systémů Detomatic?

Prohlédněte si kompletní nabídku našich přístupových systémů, systémy kontroly přístupů (vstupní systémy, turniketové systémy) i bezpečnostní řešení (silniční a parkovací bariéry).

Proč si pořídit systém kontroly přístupů pro svoji firmu, budovu, objekt, parkoviště či areál?

Přístupové systémy umožňují snadnou kontrolu osob či vozidel v prostorách jakéhokoliv typu. Díky instalaci turniketových systémů, GSM systémů nebo jiných vstupních systémů získáte snadno přehled i nad těmi nejmenšími detaily. Zároveň jimi lze pohyb osob či vozidel omezovat a ovládat. To přispívá zejména k maximální bezpečnosti.

Přístupové systémy a automatické parkovací systémy najdou využití:

  • v institucích,
  • ve firmách,
  • obchodech,
  • bankách,
  • na letištích,
  • ve sportovních zařízeních a dalších prostorách.

Nabízíme příslušenství k parkovacím systémům a systémům kontroly přístupu pro každého

Nezáleží na tom, zda chcete mít kontrolu nad počtem osob ve své firmě nebo zamezit vjezdu nežádoucích vozidel do svého areálu. Detomatic má řešení v podobě bezpečného a snadno ovladatelného vstupního systému pro všechny.

Zaujaly vás parkovací a přístupové systémy Detomatic?

Potřebujete zjistit cenu vstupních turniketů nebo parkovacích závor? Zavolejte nám nebo si s námi sjednejte schůzku.

Rádi s vámi probereme ideální bezpečnostní řešení, které představuje systém kontroly přístupů. K zákazníkům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme navrhnout nejlepší přístupový systém, který bude vyhovovat všem jejich požadavkům.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo s pomocí poptávkového formuláře, který najdete pod jednotlivými podkategoriemi. Setkat se můžeme i osobně na naší centrále v Modřicích u Brna. Pro aktuální informace doporučujeme nahlédnout také do sekce Novinky.

Na spolupráci s vámi se těší Detomatic - váš prověřený výrobce příslušenství k automatickým parkovacím systémům.

Jak si vybrat správný systém kontroly přístupu

Výběr vhodné závory, turniketu nebo podobného systému se odvíjí od několika důležitých parametrů. Největší požadavky jsou u závor, turniketů nebo třeba u parkovacích sloupků kladeny na rychlost, kapacitu odbavených osob nebo vozidel za minutu, životnost, bezpečnost a cenu.

Z naší široké nabídky si snadno vybere každý. Výhodou produktů Detomatic je možnost propojení s elektronickými přístupovými systémy a v případě vstupních turniketů také například s mincovními automaty, čtečkami karet nebo čipů a podobnými vychytávkami.

Sortiment přístupových systémů a systémů pro kontrolu vjezdu vozidel nebo přístupu osob se snažíme neustále rozšiřovat v závislosti na nových trendech, které do oboru přicházejí s požadavky moderní doby.

Odborníci v Detomatic vám na základě zkušeností rádi pomohou vybrat nejvhodnější produkt odpovídající vašim představám.

Proč si pro realizaci závor, turniketů, parkovacích sloupků a zábran proti vjezdu vybrat právě nás?

Nabízíme vysoce kvalitní a bezpečné řešení pro každého. Víme, že bezpečnost vašich zaměstnanců a klientů je pro vás tím nejdůležitějším a jsme připraveni vymyslet řešení i do těch nejtěžších podmínek.

Detomatic je dlouholetým odborníkem nejen na návrh a výrobu turniketů, zábran proti vjezdu nebo bezpečnostních parkovacích sloupků, ale také na elektronické a GSM přístupové systémy. Naše produkty vynikají svou kvalitou a konkurenceschopnými cenami. Samozřejmostí je dostupnost technické podpory a kvalitní servis. Spolupracujeme s malými i velkými společnostmi (včetně těch zahraničních) i s jednotlivci. Hledáte-li elegantní a moderní řešení, pak je Detomatic správnou volbou – důkazem jsou stovky úspěšných realizací a spokojených zákazníků.

Ať už potřebujete automatickou závoru, turniket, parkovací sloupek nebo zábranu proti vjezdu, obraťte se na nás. 

Proč si vybrat Detomatic?

Skutečnost, že narazíte na Detomatic v místech, areálech a objektech s omezeným přístupem, je výsledkem promyšleného a vhodně zvoleného konceptu, který individuálně navrhujeme pro naše klienty. Naše řešení a instalované systémy patří technicky, technologicky, funkčně i designově k prvotřídním výrobkům.

2010
Od tohoto roku jsme tu pro naše klienty
Komplexní řešení
Navrhneme, vyrobíme, instalujeme, propojíme, spustíme, servisujeme.
110
To je průměrný počet ročních realizací
ČR + SR
Řešíme velké areály i menší firemní sídla kdekoliv v ČR a SR.
Close icon

Poptávka nebo dotaz