Kontakt
Menu
ico phone
+420 515  536 390

Vstupní turnikety

Vstupní turnikety

Zařízení pro kontrolu přístupu osob, zejména plnorozměrné turnikety, tripody, motorové a mechanické branky, systémy Speed gate (rychloběžné branky).

Více informací

Závory a silniční bariéry

Závory a silniční bariéry

Automatické závory pro všechny typy aplikací. Rychlost od 0,8 sec., délka do 12 m. Moderní design, pokrokové a inovativní technické řešení.

Více informací

Přístupové systémy

Přístupové systémy

Vstupní a vjezdové systémy na karty a dálkové ovládání, dlouhý dosah až 25 m s evidencí na PC.

Více informací

Příslušenství

Příslušenství

Semafory, detektory, fotočlánky, dálkové ovládání a další doplňky pro instalace.

Více informací

Systémy kontroly přístupu, turnikety a závory

Společnost Detomatic vyvíjí a dodává komponenty pro automatizaci vjezdových a vstupních systémů. Jedná se o komplexní rozsah automatických závor, které díky svým parametrům, nejmodernějším technickým řešením a pověstné spolehlivosti pokrývají celé aplikační spektrum a to od velmi rychlých závor pro hromadná parkoviště až po závory o délce ramene 12 m pro průmyslové areály a dopravní instalace.

Stejně významné jsou dodávky vstupních turniketů, kde dodávané výrobky také pokrývají prakticky veškeré požadavky na funkci, spolehlivost a design. Díky masívním investicím do vývoje mechanických a řídících systémů patří dodávané výrobky k žádaným a spolehlivým prvkům, které vhodně a účelně dotváří architekturu současných moderních objektů.

Současně jsou dodávány četné komponenty pro ovládání, řízení a bezpečnost vjezdových a vstupních systémů, jako např. indukční detektory, bezpečnostní fotočlánky, semafory, informační světelné tabule a další prvky potřebné pro komplexní realizaci projektu.

4 důvody proč zvolit Detomatic

  • Všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány, aby splňovaly požadavky nejvyšší kvality.
  • Společnost Detomatic s.r.o. je stabilní firmou na českém trhu s dlouholetou tradicí.
  • Všechny nabídky jsou zpracovány s maximální péčí v nejkratším možném termínu.
  • Kvalifikovaná technická podpora a spolehlivý servis je pro naše zákazníky samozřejmostí.

Novinky

Speedgate DTF600
31.08.2017
Přístupový systém Speedgate s výklopnými křídly. Výkonné pohonné jednotky, elegantní a účelný design, dokonalé dílenské zpracování, nastavitelná rychlost, 10 senzorů, paměť pro následné průchody zajišťující plynulý pohyb osob, příznivá cena.
SMART PARKING SYSTEM
01.08.2017
Systém kontroly vjezdu se čtečkami dlouhého dosahu a kartami, které jsou trvale instalovány ve vozidle. Jedná se o velmi efektivní zcela "hands-free" systém, kdy je přijíždějící vozidlo detekováno již ze vzdálenosti cca 20 m a to při rychlosti až 40 km/hod.
MR-GSM
05.04.2017
Přijímač Prastel MR-GSM umožňuje dálkovou správu obsahu paměti přijímačů v reálném čase prostřednictvím sítě GPRS. Pomocí software WINGT+ připojeného na internet lze efektivně provádět různé operace, které jsou připojeny k zařízení MR-GSM. Přidání, vymazání, přesunutí, zobrazení historie přijatých nebo odmítnutých signálů.