Kontakt
Menu

Detomatic je významný tuzemský výrobce systémů kontroly přístupů vozidel a osob a příslušenství k parkovacím systémům. Naše výrobky se vyznačují dlouhodobou životností a spolehlivostí. Obsahují nejodolnější materiály a skvělé technologie, které zajišťují vysoký výkon a odolnost. Detomatic má za sebou řadu úspěšných realizací a stovky spokojených zákazníků nejen v České republice. Vyberte si ze široké nabídky osvědčených přístupových systémů od automatických parkovacích závor až po GSM systémy.

Automatické parkovací závory

Automatické parkovací a průmyslové závory - vjezdové i výjezdové

Univerzální automatické parkovací závory umožňují rychle a efektivně kontrolovat vjezd a výjezd vozidel do soukromých i veřejných prostor. Automatické parkovací závory jsou připraveny pro použití v parkovacích systémech, jsou odolné a bezpečné. Vyberte si parkovací závory v různých délkách 3 až 12 metrů

Výsuvné parkovací sloupy a silniční bariéry

Výsuvné parkovací sloupy a silniční bariéry

Výsuvné automatické a manuální sloupy i parkovací sloupky efektivním způsobem zajišťují kontrolu pohybu vozidel, aniž by omezovaly pohyb chodců. Výsuvné sloupky a výsuvné parkovací zábrany jsou ideální pro pěší zóny, ale i místa s nutností zajištění vysoké bezpečnosti.

Vstupní turnikety

Vstupní turnikety

Vstupní turnikety vám usnadní kontrolu nad počtem osob v areálu téměř kdekoliv. Turnikety jsou zpracovány z kvalitního materiálu, důkladně testovány pro dlouhou životnost při náročném nasazení.

Dálkové ovládání závor a turniketů

Dálkové ovládání automatických závor a turniketů

Dálkové ovladače umožňují snadnou manipulaci s automatickými parkovacími závorami, výsuvnými sloupy či jiným systémem kontroly. Mají moderní a elegantní design. Vyberte si ideální rozměr a design pro vás.

GSM systémy

GSM systémy automatických závor, bran a turniketů

GSM moduly přístupu pro otevírání závor, bran a turniketů pomocí mobilních telefonů. Pomocí těchto modulů lze aplikovat kompletní přístupový systém s plnou evidencí a rozsáhlými možnostmi nastavování přístupových práv. Snadná správa je zajištěna skrz mobilní telefon či web.

Přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy

Systémy kontroly přístupu, neboli „elektronické přístupové systémy“ umožňují řídit a monitorovat vstup do vyhrazených prostor, jako jsou firemní areály, bytové domy nebo školy. Přístup je umožněn jen osobám s aktivní kartou, čipem nebo ovladačem. Čip je možné v případě potřeby deaktivovat, a zrušit tak oprávnění přístupu. Protože provedené události jsou v systému řízení přístupu zaznamenávány, lze s daty o přístupech dál pracovat a vyhodnocovat je.

Indukční detektory

Indukční detektory

Indukční detektory v kombinaci s fotočlánkem zajistí bezproblémové otevření automatických závor, výsuvných sloupů nebo brán při každém vjezdu či výjezdu vozidla. Velmi snadná instalace i použití.

LED semafory

LED semafory k parkovacím systémům

LED semafory jsou vysoce účinným a efektivním řešením kontroly vjezdu a výjezdy vozidel. Ideální pro doplnění automatických parkovacích závor nebo brán. LED zdroje jsou výborně čitelné za všech světelných podmínek a vyznačují se nízkou spotřebou. Vyberte si rozměr ideální pro vás.

Systémy kontroly přístupu, turnikety a závory

Společnost Detomatic vyvíjí a dodává komponenty pro automatizaci vjezdových a vstupních systémů. Jedná se o komplexní rozsah automatických závor, které díky svým parametrům, nejmodernějším technickým řešením a pověstné spolehlivosti pokrývají celé aplikační spektrum a to od velmi rychlých závor pro hromadná parkoviště až po závory o délce ramene 12 m pro průmyslové areály a dopravní instalace.

Stejně významné jsou dodávky vstupních turniketů, kde dodávané výrobky také pokrývají prakticky veškeré požadavky na funkci, spolehlivost a design. Díky masívním investicím do vývoje mechanických a řídících systémů patří dodávané výrobky k žádaným a spolehlivým prvkům, které vhodně a účelně dotváří architekturu současných moderních objektů.

Současně jsou dodávány četné komponenty pro ovládání, řízení a bezpečnost vjezdových a vstupních systémů, jako např. indukční detektory, bezpečnostní fotočlánky, semafory, informační světelné tabule a další prvky potřebné pro komplexní realizaci projektu.

Co vše najdete v sortimentu přístupových systémů Detomatic?

Prohlédněte si kompletní nabídku našich přístupových systémů, systémy kontroly přístupů (vstupní systémy, turniketové systémy) i bezpečnostní řešení (silniční a parkovací bariéry).

Proč si pořídit systém kontroly přístupů pro svoji firmu, budovu, objekt, parkoviště či areál?

Přístupové systémy umožňují snadnou kontrolu osob či vozidel v prostorách jakéhokoliv typu. Díky instalaci turniketových systémů, GSM systémů nebo jiných vstupních systémů získáte snadno přehled i nad těmi nejmenšími detaily. Zároveň jimi lze pohyb osob či vozidel omezovat a ovládat. To přispívá zejména k maximální bezpečnosti.

Přístupové systémy a automatické parkovací systémy najdou využití:

Nabízíme příslušenství k parkovacím systémům a systémům kontroly přístupu pro každého

Nezáleží na tom, zda chcete mít kontrolu nad počtem osob ve své firmě nebo zamezit vjezdu nežádoucích vozidel do svého areálu. Detomatic má řešení v podobě bezpečného a snadno ovladatelného vstupního systému pro všechny.

Zaujaly vás parkovací a přístupové systémy Detomatic?

Potřebujete zjistit cenu vstupních turniketů nebo parkovacích závor? Zavolejte nám nebo si s námi sjednejte schůzku.

Rádi s vámi probereme ideální bezpečnostní řešení, které představuje systém kontroly přístupů. K zákazníkům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme navrhnout nejlepší přístupový systém, který bude vyhovovat všem jejich požadavkům.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo s pomocí poptávkového formuláře, který najdete pod jednotlivými podkategoriemi. Setkat se můžeme i osobně na naší centrále v Modřicích u Brna. Pro aktuální informace doporučujeme nahlédnout také do sekce Novinky.

Na spolupráci s vámi se těší Detomatic - váš prověřený výrobce příslušenství k automatickým parkovacím systémům.

Jak si vybrat správný systém kontroly přístupu

Výběr vhodné závory, turniketu nebo podobného systému se odvíjí od několika důležitých parametrů. Největší požadavky jsou u závor, turniketů nebo třeba u parkovacích sloupků kladeny na rychlost, kapacitu odbavených osob nebo vozidel za minutu, životnost, bezpečnost a cenu.

Z naší široké nabídky si snadno vybere každý. Výhodou produktů Detomatic je možnost propojení s elektronickými přístupovými systémy a v případě vstupních turniketů také například s mincovními automaty, čtečkami karet nebo čipů a podobnými vychytávkami.

Sortiment přístupových systémů a systémů pro kontrolu vjezdu vozidel nebo přístupu osob se snažíme neustále rozšiřovat v závislosti na nových trendech, které do oboru přicházejí s požadavky moderní doby.

Odborníci v Detomatic vám na základě zkušeností rádi pomohou vybrat nejvhodnější produkt odpovídající vašim představám.

Proč si pro realizaci závor, turniketů, parkovacích sloupků a zábran proti vjezdu vybrat právě nás?

Nabízíme vysoce kvalitní a bezpečné řešení pro každého. Víme, že bezpečnost vašich zaměstnanců a klientů je pro vás tím nejdůležitějším a jsme připraveni vymyslet řešení i do těch nejtěžších podmínek.

Detomatic je dlouholetým odborníkem nejen na návrh a výrobu turniketů, zábran proti vjezdu nebo bezpečnostních parkovacích sloupků, ale také na elektronické a GSM přístupové systémy. Naše produkty vynikají svou kvalitou a konkurenceschopnými cenami. Samozřejmostí je dostupnost technické podpory a kvalitní servis. Spolupracujeme s malými i velkými společnostmi (včetně těch zahraničních) i s jednotlivci. Hledáte-li elegantní a moderní řešení, pak je Detomatic správnou volbou – důkazem jsou stovky úspěšných realizací a spokojených zákazníků.

Ať už potřebujete automatickou závoru, turniket, parkovací sloupek nebo zábranu proti vjezdu, obraťte se na nás. 

4 důvody proč zvolit Detomatic

  • Všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány, aby splňovaly požadavky nejvyšší kvality.
  • Společnost Detomatic s.r.o. je stabilní firmou na českém trhu s dlouholetou tradicí.
  • Všechny nabídky jsou zpracovány s maximální péčí v nejkratším možném termínu.
  • Kvalifikovaná technická podpora a spolehlivý servis je pro naše zákazníky samozřejmostí.

Novinky

Turnikety a turniketové systémy do škol
14.02.2024
Důvěřuj, ale prověřuj. To přesně platí při kontrolách příchodů a odchodů ve školních budovách.
Nová průmyslová závora RB 53
03.01.2022
Nabízíme novou automatickou závoru RB 53 pro řízení průjezdu na místech s extrémní šířkou, typicky pro průmyslové objekty.
SMART PARKING SYSTEM
01.08.2017
Systém kontroly vjezdu se čtečkami dlouhého dosahu a kartami, které jsou trvale instalovány ve vozidle. Jedná se o velmi efektivní zcela "hands-free" systém, kdy je přijíždějící vozidlo detekováno již ze vzdálenosti cca 20 m a to při rychlosti až 40 km/hod.