Kontakt
Menu

Detomatic je významný tuzemský výrobce systémů kontroly přístupů vozidel a osob a parkovacích systémů. Naše výrobky se vyznačují dlouhodobou životností a spolehlivostí. Obsahují nejodolnější materiály a skvělé technologie, které zajišťují vysoký výkon a odolnost. Detomatic má za sebou řadu úspěšných realizací a stovky spokojených zákazníků nejen v České republice. Vyberte si ze široké nabídky osvědčených přístupových systémů od automatických parkovacích závor až po GSM systémy.

Automatické parkovací závory

Automatické parkovací a průmyslové závory - vjezdové i výjezdové

Univerzální automatické parkovací závory umožňují rychle a efektivně kontrolovat vjezd a výjezd vozidel do soukromých i veřejných prostor. Automatické parkovací závory jsou připraveny pro použití v parkovacích systémech, jsou odolné a bezpečné. Vyberte si parkovací závory v různých délkách 3 až 12 metrů

Výsuvné parkovací sloupy a silniční bariéry

Výsuvné parkovací sloupy a silniční bariéry

Výsuvné automatické a manuální sloupy i parkovací sloupky efektivním způsobem zajišťují kontrolu pohybu vozidel, aniž by omezovaly pohyb chodců. Výsuvné sloupky a výsuvné parkovací zábrany jsou ideální pro pěší zóny, ale i místa s nutností zajištění vysoké bezpečnosti.

Vstupní turnikety

Vstupní turnikety

Vstupní turnikety vám usnadní kontrolu nad počtem osob v areálu téměř kdekoliv. Turnikety jsou zpracovány z kvalitního materiálu, důkladně testovány pro dlouhou životnost při náročném nasazení.

Dálkové ovládání závor a turniketů

Dálkové ovládání automatický závor a turniketů

Dálkové ovladače umožňují snadnou manipulaci s automatickými parkovacími závorami, výsuvnými sloupy či jiným systémem kontroly. Mají moderní a elegantní design. Vyberte si ideální rozměr a design pro vás.

GSM systémy

GSM systémy automatických závor, bran a turniketů

GSM moduly přístupu pro otevírání závor, bran a turniketů pomocí mobilních telefonů. Pomocí těchto modulů lze aplikovat kompletní přístupový systém s plnou evidencí a rozsáhlými možnostmi nastavování přístupových práv. Snadná správa je zajištěna skrz mobilní telefon či web.

 

Přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy (zkr. EPS), neboli přístupové systémy umožňují vstup pouze oprávněným osobám s aktivní kartou, čipem nebo ovladačem s možností deaktivace. Se získanými daty lze dále pracovat a vyhodnocovat.

Indukční detektory

Indukční detektory

Indukční detektory v kombinaci s fotočlánkem zajistí bezproblémové otevření automatických závor, výsuvných sloupů nebo brán při každém vjezdu či výjezdu vozidla. Velmi snadná instalace i použití.

LED semafory

LED semafory k parkovacím systémům

LED semafory jsou vysoce účinným a efektivním řešením kontroly vjezdu a výjezdy vozidel. Ideální pro doplnění automatických parkovacích závor nebo brán. LED zdroje jsou výborně čitelné za všech světelných podmínek a vyznačují se nízkou spotřebou. Vyberte si rozměr ideální pro vás.

Systémy kontroly přístupu, turnikety a závory

Společnost Detomatic vyvíjí a dodává komponenty pro automatizaci vjezdových a vstupních systémů. Jedná se o komplexní rozsah automatických závor, které díky svým parametrům, nejmodernějším technickým řešením a pověstné spolehlivosti pokrývají celé aplikační spektrum a to od velmi rychlých závor pro hromadná parkoviště až po závory o délce ramene 12 m pro průmyslové areály a dopravní instalace.

Stejně významné jsou dodávky vstupních turniketů, kde dodávané výrobky také pokrývají prakticky veškeré požadavky na funkci, spolehlivost a design. Díky masívním investicím do vývoje mechanických a řídících systémů patří dodávané výrobky k žádaným a spolehlivým prvkům, které vhodně a účelně dotváří architekturu současných moderních objektů.

Současně jsou dodávány četné komponenty pro ovládání, řízení a bezpečnost vjezdových a vstupních systémů, jako např. indukční detektory, bezpečnostní fotočlánky, semafory, informační světelné tabule a další prvky potřebné pro komplexní realizaci projektu.

Co vše najdete v sortimentu přístupových systémů Detomatic?

Prohlédněte si kompletní nabídku našich přístupových systémů, systémy kontroly přístupů (vstupní systémy, turniketové systémy) i bezpečnostní řešení (silniční a parkovací bariéry).

Proč si pořídit systém kontroly přístupů pro svoji firmu, budovu, objekt, parkoviště či areál?

Přístupové systémy umožňují snadnou kontrolu osob či vozidel v prostorách jakéhokoliv typu. Díky instalaci turniketových systémů, GSM systémů nebo jiných vstupních systémů získáte snadno přehled i nad těmi nejmenšími detaily. Zároveň jimi lze pohyb osob či vozidel omezovat a ovládat. To přispívá zejména k maximální bezpečnosti.

Přístupové systémy a automatické prakovací systémy najdou využití:

Nabízíme parkovací systémy a systémy kontroly přístupu pro každého

Nezáleží na tom, zda chcete mít kontrolu nad počtem osob ve své firmě nebo zamezit vjezdu nežádoucích vozidel do svého areálu. Detomatic má řešení v podobě bezpečného a snadno ovladatelného vstupního systému pro všechny.

Zaujaly vás parkovací a přístupové systémy Detomatic?

Potřebujete zjistit cenu vstupních turniketů nebo parkovacích závor? Zavolejte nám nebo si s námi sjednejte schůzku.

Rádi s vámi probereme ideální bezpečnostní řešení, které představuje systém kontroly přístupů. K zákazníkům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme navrhnout nejlepší přístupový systém, který bude vyhovovat všem jejich požadavkům.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo s pomocí poptávkového formuláře, který najdete pod jednotlivými podkategoriemi. Setkat se můžeme i osobně na naší centrále v Modřicích u Brna. Pro aktuální informace doporučujeme nahlédnout také do sekce Novinky.

Na spolupráci s vámi se těší Detomatic - váš prověřený výrobce automatických parkovacích systémů.

Jak si vybrat správný systém kontroly přístupu

Výběr vhodné závory, turniketu nebo podobného systému se odvíjí od několika důležitých parametrů. Největší požadavky jsou u závor, turniketů nebo třeba u parkovacích sloupků kladeny na rychlost, kapacitu odbavených osob nebo vozidel za minutu, životnost, bezpečnost a cenu.

Z naší široké nabídky si snadno vybere každý. Výhodou produktů Detomatic je možnost propojení s elektronickými přístupovými systémy a v případě vstupních turniketů také například s mincovními automaty, čtečkami karet nebo čipů a podobnými vychytávkami.

Sortiment přístupových systémů a systémů pro kontrolu vjezdu vozidel nebo přístupu osob se snažíme neustále rozšiřovat v závislosti na nových trendech, které do oboru přicházejí s požadavky moderní doby.

Odborníci v Detomatic vám na základě zkušeností rádi pomohou vybrat nejvhodnější produkt odpovídající vašim představám.

Proč si pro realizaci závor, turniketů, parkovacích sloupků a zábran proti vjezdu vybrat právě nás?

Nabízíme vysoce kvalitní a bezpečné řešení pro každého. Víme, že bezpečnost vašich zaměstnanců a klientů je pro vás tím nejdůležitějším a jsme připraveni vymyslet řešení i do těch nejtěžších podmínek.

Detomatic je dlouholetým odborníkem nejen na návrh a výrobu turniketů, zábran proti vjezdu nebo bezpečnostních parkovacích sloupků, ale také na elektronické a GSM přístupové systémy. Naše produkty vynikají svou kvalitou a konkurenceschopnými cenami. Samozřejmostí je dostupnost technické podpory a kvalitní servis. Spolupracujeme s malými i velkými společnostmi (včetně těch zahraničních) i s jednotlivci. Hledáte-li elegantní a moderní řešení, pak je Detomatic správnou volbou – důkazem jsou stovky úspěšných realizací a spokojených zákazníků.

Ať už potřebujete automatickou závoru, turniket, parkovací sloupek nebo zábranu proti vjezdu, obraťte se na nás. 

4 důvody proč zvolit Detomatic

  • Všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány, aby splňovaly požadavky nejvyšší kvality.
  • Společnost Detomatic s.r.o. je stabilní firmou na českém trhu s dlouholetou tradicí.
  • Všechny nabídky jsou zpracovány s maximální péčí v nejkratším možném termínu.
  • Kvalifikovaná technická podpora a spolehlivý servis je pro naše zákazníky samozřejmostí.

Novinky

Nová průmyslová závora RB 53
03.01.2022
Nabízíme novou automatickou závoru RB 53 pro řízení průjezdu na místech s extrémní šířkou, typicky pro průmyslové objekty.
SMART PARKING SYSTEM
01.08.2017
Systém kontroly vjezdu se čtečkami dlouhého dosahu a kartami, které jsou trvale instalovány ve vozidle. Jedná se o velmi efektivní zcela "hands-free" systém, kdy je přijíždějící vozidlo detekováno již ze vzdálenosti cca 20 m a to při rychlosti až 40 km/hod.
MR-GSM
05.04.2017
MR-GSM je zařízení pro kontrolu přístupu, které obsahuje modem GSM/GPRS a vestavěný 2 - kanálový přijímač 433,92 MHz pro dálkové ovladače PRASTEL SLIM +, příp. SLIM 2E nebo 4E.